بازدید از دو طرح اشتغالزایی در زمینه کشاورزی در بخش آسفیج، شهرستان بهاباد.
فرماندار بهاباد به همراه بخشدار آسفیچ ،مدیرجهادکشاورزی بهاباد و جمعی از مسئولین از دو طرح کشت گلخانه‌ای و پرورش شترمرغ در آسفیچ که از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اجرا شده است بازدید نمود.
1399/05/07
به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی بهاباد، در این بازدیدها مشکلات آنها از جمله پرداخت تسهیلات و شبکه گاز مطرح و برای رفع آنها تصمیماتی اتخاذ گردید.
دراین بازدیدآقای خانی زاده فرماندار بهاباد گفت: شناخت مزیت روستاها نخستین اولویت برای توسعه کسب و کار در این مناطق است، موضوعی که در قالب طرح‌های مختلف اشتغالی دولت از جمله برنامه اشتغال روستایی نیز به آن تاکید شده است. در رویکردهای جدید توسعه اشتغال در مناطق روستایی، شناسایی مزیت‌های آن منطقه و هدایت سیاست‌ها و منابع در این راستا اولویت دولت و دستگاه‌های سیاست گذار قرار گرفته است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: در عین حال روستا یکی از مهمترین پایگاه‌های تولید و رفع نیازهای اساسی جامعه است، بنابراین تقویت زمینه‌ها و توانایی‌های جامعه روستایی می‌تواند منجر به پویایی اقتصاد کشور شود. ضمن اینکه توجه به این مناطق به ویژه روستاهای اشتغال زا وفعال تأثیر قابل توجهی در شاخص‌های کلان اقتصادی از جمله رشد اشتغال و کاهش فقر داشته باشد.
تعداد مشاهده خبر124 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal