افتتاح پایگاه بسیج جهاد کشاورزی اردکان
با حضور جمعی از مسؤولین، پایگاه مقاومت بسیج مدیریت جهاد کشاورزی اردکان بانام سردار شهید جواد فتاحی افتتاح شد.
1398/10/22

به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی اردکان به نقل از خبرگزاری فارس ،  با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، فرمانده حوزه بسیج ادارات، مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان اردکان پایگاه مقاومت بسیج اداره جهاد کشاورزی افتتاح شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه، یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس به‌ویژه شهدای جهاد سازندگی و پشتیبانی جنگ را گرامی داشت و گفت: این عظمتی که امروز داریم به برکت وجود قیام عاشورا و تربیت‌شدگان مکتب امام حسین (علیه‌السلام) است.

وی اظهار داشت: مجموعه جهاد سازندگی، مجموعه‌ای است که با گوشت و پوست خود دفاع مقدس را لمس کرده است و شهدای عزیزی که در این راه تقدیم کرده است سندی برای آن است.

علی دهقانی با اشاره به اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز، گفت: لازم است که از ظرفیت متخصصین حوزه کشاورزی برای پیشبرد اهداف این طرح و توسعه محصولات استراتژیک کشاورزی متناسب با هر منطقه استفاده کرد چراکه امروز رسالت پایگاه‌های مقاومت بسیج این است که با حضور در بین اقشار مختلف کمک‌کار و در خدمت آن‌ها باشد و خدمت بی‌منت به مردم ارائه دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی ویارانش در جنایت اخیر آمریکا گفت: امثال حاج قاسم سلیمانی نیز جزو تربیت‌شدگان مکتب امام حسین (علیه‌السلام) هستند که به مولای خود تأسی کرده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان افزود: مقام معظم رهبری درباره سردار سلیمانی خصوصیاتی مانند اخلاص، مراقبت از حدود شرعی، داشتن شجاعت و تدبیر باهم، انقلابی بودن و پایبندی به انقلاب را بیان کردند که ما هم باید تلاش کنیم این خصایص را در وجود خودمان پررنگ کنیم و در سنگر خدمت به مردم به کار بندیم.

وی بابیان اینکه این پاسداشتی که نه‌تنها مردم ایران بلکه مردم منطقه و آزادیخواهان جهان برای حاج قاسم سلیمانی انجام دادند به خاطر اخلاص او بود، گفت: خط قرمز سردار سلیمانی انقلاب بود و شهادت حاج قاسم سلیمانی و تشییع‌جنازه باشکوه او ثابت کرد که انقلاب هنوز زنده و در حال حرکت است و پیام خون این شهدای عزیز این بود که مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن، تنها راه پیروزی است.

دهقانی در پایان اظهار داشت: سردار سلیمانی، سرباز ولایت و تابع رهبری بود و این درسی برای ما دارد که در هرکجا از ولایت اطاعت کردیم آنجا فتح و پیروزی نصیب ما شد و در بعضی از جاها و موقعیت‌ها که در موضوع اطاعت از ولایت کوتاهی کردیم ضربه خوردیم.

گفتنی است که در این مراسم، علی افخمی به‌عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سردار شهید جواد فتاحی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اردکان معرفی شد .
تعداد مشاهده خبر88 بار
تصاویر مرتبط

  • افتتاح پایگاه بسیج_0
  • افتتاح پایگاه بسیج_0
نوع فایل نام فایل توضیحات
افتتاح پایگاه بسیج_0
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal