همایش فرهنگ و مدیریت جهادی در یزد برگزار شد
همایش فرهنگ و مدیریت جهادی و آئین تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی با حضور حجه الاسلام شاهمرادیان ، معاون فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان یزد و همچنین نمونه های بخش کشاورزی در سال 98 در محل سالن اجتماعات مجتمع آموزش ملاصدرای این سازمان برگزار شد .
1399/12/05

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد ، حجه الاسلام شاهمرادیان در این همایش با بیان اینکه فرهنگ و مدیریت جهادی ، خواستگاه توحیدی دارد و با تحقق آن به سمت تمدن حرکت خواهیم کرد اظهار داشت : نگاه و بینش توحیدی باید در عرصه های مختلف ، کاربردی و عملیاتی شود و تنها راه پیشرفت و توسعه کشور و تمدن اسلامی ما همین است .

وی افزود استکبار جهانی از رویکرد توحیدی تمدن ما وحشت دارد ، چون می داند اگر این فرهنگ توحیدی کاربردی شود همه تمدن ها را در خود جذب می کند و آنها از این می ترسند .

معاون فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه مهمترین راه برون رفت از مشکلات و موانع اقتصادی ، توجه و توسعه بخش کشاورزی است تصریح کرد : این مسیر و این حرکت نیز تنها با نگرش توحیدی تحقق می یابد که فرهنگ و مدیریت جهاد نماد عینی آن است .

حجه الاسلام موسوی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان یزد نیز در این همایش با اشاره به دورنمایی از فعالیت های حوزه نمایندگی ولی فقیه گفت : حوزه نمایندگی ولی فقیه یک پیوست فرهنگی برای تمام تلاشها و فعالیت های وزارت و سازمان جهاد کشاورزی است و این پیوست فرهنگی است که برای کارشناسان و کشاورزان ایجاد انگیزه می کند و موتور محرکه ای است که باعث توسعه و پیشرفت می شود .

در ادامه این همایش حاجی حسینی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی موفقیت های بخش کشاورزی استان را علی رغم محدودیت های طبیعی و اقلیمی نتیجه عملکرد مجموعه ای پرتلاش و زحمتکش از جمله کشاورزان و مدیران و کارشناسان دانست که در سازمان جهاد کشاورزی شکل گرفته است . این مسئول سازمان جهاد کشاورزی استان با بیان اینکه همه فعالیتهای سازمان در سالهای اخیر از جمله توسعه گلخانه ها ، توسعه آبیاری نوین ، اصلاح نژاد دامها و ... در راستای افزایش بهره وری و صرفه جویی در مصرف آب و سایر منابع بوده است ، چنانچه هم اکنون از 1800هزار تن محصولات کشاورزی تولیدی استان ، 50درصد آن تنها با مصرف 5درصد آب در اختیار بخش کشاورزی تولید می شوند ، تصریح کرد : اگر کشاورزان و تولیدکنندگان به سمت تولید محصولات دانش بنیان بروند می توانیم برای دو برابر جمعیت فعلی کشور به راحتی غذا تامین کنیم .

در پایان از 37 نفر از نمونه های بخش کشاورزی در سال 1398 که به علت شیوع بیماری کرونا مراسم تجلیل از آنها برگزار نشده بود ، در این همایش تجلیل و قدردانی بعمل آمد .

تعداد مشاهده خبر56 بار
تصاویر مرتبط

  • جهادی_0
  • جهادی_1
  • جهادی_2
  • جهادی_3
  • جهادی_4
  • جهادی_5

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal